Parapuan'ları nasıl kullanabilirim?


Parapuan'larınızı, "Hesabım" menusünden "Parapuanlarım" detayından ulaşarak, kazandığınız para puanlarınızı kullanımı için hediye çeki oluşturarak kullanabilirsiniz. Hediye çeki oluşturabilmeniz için minimum 10 Parapuan toplamanız gerekmektedir.

 

Menüye ulaşmak için tıklayınız

 

 

Oluşturduğunuz hediye çekinizi ödeme sayfasında yer alan "Hediye Çeki Kullan" bölümünden kullanabilirsiniz. Parapuan'larınızı parçalı olarak kullanabilirsiniz. Örneğin 100 Parapuan'ınız varsa bunu minimum değeri 10 Parapuan ve maksimum değeri 20 Parapuan  olmak üzere bölebilirsiniz.

 

Parapuan'larımla oluşturduğum hediye çekinin minimum değeri ve maksimum değeri ne olabilir?


Parapuan'larınızı hediye çekine dönüştürmeniz için minimum 10 para puan toplamanız gerekmektedir. Parapuan kazanmada bir sınır yoktur, dilediğiniz kadar Parapuan kazanabilirsiniz. Bir seferde maksimum 20 Parapuan kullanabilirsiniz.

Parapuan kullanımlarında sepet tutarınızın en az KDV dahil 100 TL olması gerekmektedir.

 

Örneğin 20 TL Parapuan'ınız varsa; 

100 TL tutarında bir sepet oluşturup (100-20 Parapuan) 80TL ödeyebilirsiniz. 

Örneğin; 50 TL Parapuan'ınız varsa;

Parapuanlarınızı 1 adet 10 TL ve 2 adet 20 TL olacak şekilde parçalı kullanabilirsiniz. 


Parapuan kullanım koşulları nedir?


Parapuan Tazemasa A.Ş.'nin müşterileri için oluşturduğu bir fayda programıdır ve sadece www.tazemasa.com siparişlerinde Parapuan programında ve üyelik sözleşmesinde belirtilen koşullarda geçerlidir. Parapuan sistemimiz üzerinde üye olan kişiler için geçerlidir, başkasına devredilemez ve başka hesaplar için kullanılamaz.

 

Parapuan ilgili dönem için geçerlidir. Zamanında kullanılmayan Parapuan bir sonraki döneme aktarılamaz. Aynı adrese farklı isim ile üyelik tespite edilmesi durumunda, aynı kişinin farklı hesaplar ile aynı adrese sipariş vermesi durumunda ve Parapuan'ın amacı dışında toptan alışverişlerde kullanılmasın durumunda Tazamasa A.Ş. kazanılan puanları silme hakkını saklı tutar ve gerekli gördüğü durumlarda kullanır.

 

Parapuan ile birlikte hediye çeki kullanabilir miyim?


Hayır, aynı anda iki fayda programı www.tazemasa.com'da kullanılamaz.


 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.

www.tazemasa.com