Tazemasa nedir?
Tazemasa, mutfak alışverişinin en akıllı ve taze çözümüdür. Bünyemizde en nitelikli uzmanlarını bulundurarak, taze gıda için en uygun zinciri kurduk. İhtiyaç duyabileceğiniz en taze ürünler; mevsimindeki  sebze-meyveler ve diğer ürünlerimiz  piyasadan daha uygun fiyatlarla artık elinizin altında. Tüm ürünler kapınıza teslim edilmek üzere tarafınızdan sipariş edilmeyi bekliyor.

Tazemasa ne tür gıdalar satıyor?
Çabuk bozulabilir nitelikteki ürünler bizim uzmanlık alanımız. Size, sezonun en iyi kaynaklarından yüzlerce çeşit yüksek kaliteli taze gıda sunuyoruz. Bölümlerimize göz atarak, hangi ürünlere sahip olduğumuzu kontrol ediniz. Karşı konulamaz tazelikte meyveler, sebzeler, yumurta, peynirler, zeytin ve zeytin yağlarınız sizleri beklemektedir.

Tazemasa nasıl oluyor da çoğu manav ve süpermarket fiyatlarından daha uygun ve daha taze gıdalar temin ediyor?
Perakende satış noktasına sahip olmadığımız için, perakende alanı için pahalı kira bedelleri, eleman ücretleri ödememize de gerek kalmamaktadır. Ayrıca, akıllı bilgisayar alt yapımız ile sadece ihtiyacımız kadar ürün tedarik etmekteyiz. İşte bu sistem sayesinde gıdalarımızı taze, fiyatlarımızı da uygun tutabiliyor, kalite ve tasarrufu evinize getirebiliyoruz.


Diğer Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik
Nasıl Alışveriş Yapabilirim?
Hesap Bilgileri
Arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim ?
Parapuan Nedir?
Nasıl Parapuan Kazanırım?
Parapuan'ları nereden kontrol edebilirim?
Parapuan'ları nasıl kullanabilirim?
Parapuan'larım ne kadar süre için geçerlidir?
Siparişimdeki Sorunlar
Sipariş Değişikliği
Bugün İçin Planlanan Siparişler
Dağıtım Bölgeleri, Zamanları ve Diğer Sorular
Teslimata Yönelik Sorular
Ödeme ve Faturalandırma
Diğer Merak Ettikleriniz
Ürün Talepleri
Güvenlik ve Gizlilik
İş Olanakları ve Kurumsal Bilgiler
İnternet Sitesi Hatası / Teknik Hatalar
Faaliyetlerimiz Nelerdir?

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.