Hesabınıza giriş yaparak ve siparişleriniz linkine tıklayarak sipariş/faturanızın bir örneğini online olarak görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz.
 
Memnun olmadığım bir ürün alırsam ne olur? Çöpe mi atmalıyım? Sizi mi aramalıyım yoksa e-posta mı göndermeliyim?
 
Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Memnun kalmadığınız noktaları teslimatınızın yapıldığı gün bize iletirseniz minnettar oluruz. [email protected] adresine ilgili ürüne ilişkin fotoğraflı bir e-posta yollamanızı rica ederiz. Ayrıca aynı gün Whatsapp 0531 084 46 42 numaramıza sorunlu ürün fotoğrafını göndererek de bize bildirebilirsiniz. Olası ürün sorunlarında teslimatın yapıldığı gün geri bildirim yapmanız büyük önem taşımaktadır. Bu sayede şahit ürün veya aynı partiden ürünlerin incelenmesi, ürünün tazeliğini kaybetmemesi ve hızlıca gerekli aksiyonun alınması açısından çok daha sağlıklı olacaktır. Değerlendirme yapılabilmesi için paketin-ürünün açılmamış olması gerekmektedir. Tek yapmanız gereken, bizden yanıt alana kadar ürünü muhafaza etmeniz. Gıda ürünlerinde yasal olarak geri iade alınmamasına rağmen, en yüksek kalitede gıda teslimatı yaptığımızı garanti altına almak için memnun kalmadığınız ürünü bir sonraki siparişiniz de tekrar iletebiliriz.  
 
Neden sipariş ettiğimden daha farklı bir ürün aldım ?
 
Siparişlerinizi daima internet sitemizde gösterildiği şekilde yerine getirmek için çalışacağız. Zaman zaman beklenmedik şekilde stok eksikliği ile karşı karşıya kalıyoruz ve bu tür bir durumda, sizden ek bir ücret talep etmeksizin, sipariş ettiğiniz ürünü,  eşdeğer ya da daha üstün bir ürünle değiştirme teklifinde bulunuyoruz. Satmakta olduğumuz çoğu ürünün kısa süreli kullanıma uygun olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, size uygun ürünler sunuyoruz. İkame ettiğimiz üründen memnun kalmazsanız, bunu bize bildirmeniz yeterlidir, bu durumda siparişinize ödediğiniz miktar memnuniyetle geri ödenecektir.
 
Sipariş ettiğim ürünleri alamazsam ne yapmalıyım?
 
Nadiren de olsa siparişlerde yanlışlık yapılabilmektedir. Siparişinizde eksik bir ürün varsa Yardım sayfamızı ziyaret ederek eksik olan ürünü de belirten bir e-posta ([email protected]) gönderiniz. 
 
Bir hata yaptım ve ürünü iade etmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
 
Sipariş verirken çeşitli hatalar yapılabileceğinin farkındayız. Endişelenmenize hiç gerek yok. Bir sonraki teslimatınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Söz konusu ürünü/ürünleri teslimat ekibi üyemize verebilirsiniz. Veya ilgili olan ürünü de belirten bir e-posta ([email protected]) gönderiniz. Ürünün fiyatı konusunda hesabınıza kredi sağlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik  
Nasıl Alışveriş Yapabilirim?  
Hesap Bilgileri  
Arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim ?  
Parapuan Nedir?  
Nasıl Parapuan Kazanırım? 
Parapuan'ları nereden kontrol edebilirim? 
Parapuan'ları nasıl kullanabilirim? 
Parapuan'larım ne kadar süre için geçerlidir? 
Siparişimdeki Sorunlar 
Sipariş Değişikliği 
Siparişimi değiştirme veya iptal etme şansım var mı? 
Bugün İçin Planlanan Siparişler 
Dağıtım Bölgeleri, Zamanları ve Diğer Sorular 
Teslimata Yönelik Sorular 
Bez Çanta/Poşet Kullanımı ve Ücretlendirmesi nedir? 
Ödeme ve Faturalandırma 
Yemek Kartları ile Ödeme 
Diğer Merak Ettikleriniz 
Ürün Talepleri 
Güvenlik ve Gizlilik 
İş Olanakları ve Kurumsal Bilgiler 
İnternet Sitesi Hatası / Teknik Hatalar 
Faaliyetlerimiz Nelerdir? 

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR