Hesabınıza giriş yaparak ve siparişleriniz linkine tıklayarak sipariş/faturanızın bir örneğini online olarak görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz.

Memnun olmadığım bir ürün alırsam ne olur? Çöpe mi atmalıyım? Sizi mi aramalıyım yoksa e-posta mı göndermeliyim?
Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir. Memnun kalmadığınız noktaları bize iletirseniz minnettar oluruz. servis@tazema.com adresine ilgili ürüne ilişkin e-posta yollamanızı rica ederiz. Ayrıca Whatsapp numaramız 0531 084 46 42 numaralı hatta sorunlu ürün fotoğrafını göndererek bize bildirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bizden yanıt alana kadar ürünü muhafaza etmeniz. En yüksek kalitede gıda teslimatı yaptığımızı garanti altına almak için memnun kalmadığınız ürünü geri alabiliriz. 

Neden sipariş ettiğimden daha farklı bir ürün aldım ?
Siparişlerinizi daima internet sitemizde gösterildiği şekilde yerine getirmek için çalışacağız. Zaman zaman beklenmedik şekilde stok eksikliği ile karşı karşıya kalıyoruz ve bu tür bir durumda, sizden ek bir ücret talep etmeksizin, sipariş ettiğiniz ürünü,  eşdeğer ya da daha üstün bir ürünle değiştirme teklifinde bulunuyoruz. Satmakta olduğumuz çoğu ürünün kısa süreli kullanıma uygun olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, size uygun ürünler sunuyoruz. İkame ettiğimiz üründen memnun kalmazsanız, bunu bize bildirmeniz yeterlidir, bu durumda siparişinize ödediğiniz miktar memnuniyetle geri ödenecektir.

Sipariş ettiğim ürünleri alamazsam ne yapmalıyım?
Nadiren de olsa siparişlerde yanlışlık yapılabilmektedir. Siparişinizde eksik bir ürün varsa Yardım sayfamızı ziyaret ederek eksik olan ürünü de belirten bir e-posta (servis@tazemasa.com) gönderiniz. 

Bir hata yaptım ve ürünü iade etmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
Sipariş verirken çeşitli hatalar yapılabileceğinin farkındayız. Endişelenmenize hiç gerek yok. Bir sonraki teslimatınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Söz konusu ürünü/ürünleri teslimat ekibi üyemize verebilirsiniz. Veya ilgili olan ürünü de belirten bir e-posta (servis@tazemasa.com) gönderiniz. Ürünün fiyatı konusunda hesabınıza kredi sağlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Diğer Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik
Nasıl Alışveriş Yapabilirim?
Hesap Bilgileri
Arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim ?
Parapuan Nedir?
Nasıl Parapuan Kazanırım?
Parapuan'ları nereden kontrol edebilirim?
Parapuan'ları nasıl kullanabilirim?
Parapuan'larım ne kadar süre için geçerlidir?
Siparişimdeki Sorunlar
Sipariş Değişikliği
Bugün İçin Planlanan Siparişler
Dağıtım Bölgeleri, Zamanları ve Diğer Sorular
Teslimata Yönelik Sorular
Ödeme ve Faturalandırma
Diğer Merak Ettikleriniz
Ürün Talepleri
Güvenlik ve Gizlilik
İş Olanakları ve Kurumsal Bilgiler
İnternet Sitesi Hatası / Teknik Hatalar
Faaliyetlerimiz Nelerdir?

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.