Siparişimde neden bu kadar fazla kutu ve paket var?
Tazemasa, gıdalar için en ideal ortamı oluşturması için tasarlanmıştır. Ürünlerimizin kalitesini sürdürmek için, farklı ürün türlerini birbirinden ayırmak üzere paketlemekte ve teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Bir kutudaki ürünlerin sayısı, belirli bir reyondan verilen siparişteki ürün sayısı ile doğrudan ilişkilidir.  Bazen de verdiğiniz sipariş doğrultusunda kutuda yalnızca birkaç ürün temin edilebilir. Bu nedenle tarafınıza verdiğimiz sıkıntı için şimdiden özür diler, kutuların geri dönüşümünü sağlamanızı veya bir sonraki sevkiyatta bize iade etmenizi öneririz.

Tek bir kutu niçin farklı reyonlardan ürünler içeriyor? Sebzelerimin peynirlerle ile birlikte paketlenmesini istemiyorum.
Paketlediğimiz her siparişte gıdalarınızı korumaya ve gezegene mümkün olduğunca az zarar vermeye özen gösteriyoruz. Farklı reyonlara ait ürünleri tek bir kutuda toplayarak, karton kullanımını %55'e kadar azaltıyor ve tasarruf ediyoruz. 

Kutularımı iade edebilir miyim?
Elbette, karton kutuları ve diğer ambalajları bir sonraki siparişte Tazemasa görevlisine iade edebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.