Tazemasa'ya nasıl sipariş verebilirim?
 
Öncelikle hesap oluşturmak için sitemize kaydolmanız gerekmektedir. Taze sebze-meyve ürünleri için bölümlerimize göz atmanız veya özel bir marka/ürün için arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. 
Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz, ancak bu durumda sitemizde yapılan yenilikler hakkında sizlere eşirememekteyiz, üye olarak alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz.
Aradığınız ürünü bulduğunuzda, söz konusu ürünün miktarını ve uygun diğer seçenekleri de belirterek turuncu renkteki "Sepete ekle" butonuna basınız.
İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sepetinize eklediğinizde (en az 250 TL olmak kaydıyla), Siparişim sekmesine gidiniz. Teslimat adresinizi ve en erken bir sonraki gün teslimat zamanını giriniz. Kredi kartıyla veya havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kasa işlemini sonlandırdığınızda ve siparişinizi verdiğinizde, sipariş detaylarını doğrulamanız için tarafınıza bir e-posta gönderilecektir. 
 
Telefonla sipariş verebilir miyim? 
 
Elbette. Yardım Al sayfasında belirtilen normal müşteri hizmetleri saatleri (10:00-19:00) içerisinde telefonla sipariş alıyoruz. 0216-461 0016 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Tazemasa müşteri hizmetleri temsilcisi siparişini alacak ve sormak istediğiniz sorularınızı yanıtlayacaktır. 
 
Yemek kartları ile tazemasa’da ödeme yapabilir miyim ?
 
Sodexo, Multınet ve Setcard ile ödemelerini yapabilirsiniz. Diğer yemek kartları eklenince buradan bilgilendirme yapacağız.
 
Siparişimi son durumunu görüntüleyebilir miyim?
 
Siparişinizi görüntüleyebilir, sipariş ettiğiniz ürünleri anımsamak içinse Hesabınız sekmesine gidebilirsiniz.
 
Siparişimi tamamlamadan çıkış yapmak zorunda kalırsam sepetim ne olur?
 
Sitemizde hesabınız varsa, sepetinizdeki tüm ürünleri koruma altına alacağız. Tekrar siteye döndüğünüzde, alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 
 
Siparişimi değiştirme veya iptal etme şansım var mı?
 
Siparişinizi doğrulamak için gönderdiğimiz e-postada belirtilen işlem kapanış süresinden önceki herhangi bir zamanda siparişinizi değiştirebilir, yeniden programlayabilir ya da iptal edebilirsiniz. [email protected] adresine iptal e-postası yollamanız yeterli olacaktır.
İptal etmek istediğiniz bir siparişin tarafınıza yansıtılmasını önlemek için, son teslim gününden önce iptal talebinizin tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Son teslim gününden sonra alınan iptal talepleri için siparişinizde bulunan çabuk bozulabilir ürünlerin %100'ü ve ambalajlı ürünlerin de %25'i oranında yeniden depolama ücreti ve harç ve vergiler hariç tutulmak üzere diğer ürünlerin de %50'si oranında bir meblağ tarafınıza yansıtılacaktır.
Son teslim süresini kaçırırsanız ve buna rağmen herhangi bir sebepten ötürü siparişinizi teslim alamazsanız, lütfen 0216-461 0016 numaralı telefondan Tazemasa Müşteri Hizmetlerini arayınız.
 
Tazemasa ürünlere yönelik yer değişimi (ikame) yapıyor mu?
 
Hedefimiz, her bir müşteri siparişinde %100 memnuniyeti gerçekleştirmektir. Ancak belirli zamanlarda pazar koşulları kontrolümüzün dışında gelişerek ürünlerin bulunamamasına yol açabilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürüne oldukça yakın bir başka ürün söz konusuysa, yer değişimi (ikame) yapılabilmektedir. Yer değişimi yapılan ürünler tarafınıza belirtilecektir. Söz konusu değişimden memnun kalmazsanız, istediğiniz doğrultuda başka bir çözüm üretebilmemiz için tazedestek@tazemasa.com adresine e-posta göndermenizi rica ediyoruz.
 
Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?
 
Taze gıda ve ambalajlı ürünlerimizde en yüksek kaliteyi sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İşte her zaman, her ürünümüz için memnuniyet garantisinde bulunmamızın altında yatan neden de budur. Herhangi bir sebepten ötürü siparişinizdeki herhangi bir üründen memnun kalmazsanız, lütfen doğrudan bizimle irtibata geçiniz. Ürününüzü başka bir ürünle değiştirebilir veya kredi/paranızı iade edebiliriz. tazedestek@tazemasa.com adresinden bize e-posta göndermeniz ya da 0216-461 0016 numaralı telefondan bizi aramanız yeterlidir.
 

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik  
Nasıl Alışveriş Yapabilirim?  
Hesap Bilgileri  
Arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim ?  
Parapuan Nedir?  
Nasıl Parapuan Kazanırım? 
Parapuan'ları nereden kontrol edebilirim? 
Parapuan'ları nasıl kullanabilirim? 
Parapuan'larım ne kadar süre için geçerlidir? 
Siparişimdeki Sorunlar 
Sipariş Değişikliği 
Siparişimi değiştirme veya iptal etme şansım var mı? 
Bugün İçin Planlanan Siparişler 
Dağıtım Bölgeleri, Zamanları ve Diğer Sorular 
Teslimata Yönelik Sorular 
Bez Çanta/Poşet Kullanımı ve Ücretlendirmesi nedir? 
Ödeme ve Faturalandırma 
Yemek Kartları ile Ödeme 
Diğer Merak Ettikleriniz 
Ürün Talepleri 
Güvenlik ve Gizlilik 
İş Olanakları ve Kurumsal Bilgiler 
İnternet Sitesi Hatası / Teknik Hatalar 
Faaliyetlerimiz Nelerdir? 

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR