Teslimat süremde evde olamayacağım. Siparişimi biraz daha erken/daha geç teslim etme şansınız var mı?
Üzgünüz ancak teslimat gününde süre ile ilgili değişiklik yapamıyoruz. Beklenmedik durumların yaşanabileceğinin de farkındayız, dolayısıyla 0216-461 0016 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayarak, uygun teslimat süreleri çerçevesinde talebinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Bugünün teslimatını almak için evde olamayacağım. Bu yüzden siparişimi iptal edebilir miyim?
Siparişiniz gece süresince hazırlandığı için, seçmiş olduğunuz ürünler çoktan paketlenmiş, teslimata hazır beklemektedir. Bugün teslimatı almazsanız, çabuk bozulabilir nitelikteki ürünleri atmak, kutu ve teneke içerisindeki ürünleri ise yeniden depolamak zorunda kalacağız. İadesi yapılan ürünler için tarafınıza yeniden depolama ücretinin yansıtılacağını unutmayınız. Ayrıca, ürünlerin tazeliği sürdürebilmek adına, teslimatı bir sonraki gün yapacak şekilde ürünleri bekletemiyoruz. Eğer bizi ararsanız, alternatif bir teslimat tarihi belirlemek için elimizden geleni yaparız. 

Asansörsüz binalar için teslimat politikanız nedir?
Asansörsüz apartmanlarda bulunan ikinci kattan yüksek katlara teslimat yapmamaktayız. Asansörün bozuk olduğu durumlarda ise, ikinci kattan daha yüksek dairelere ürün taşınmamaktadır. 

Teknolojimiz, söz konusu limitleri dayatmamaktadır ancak müşterilerimize, bu sınırlılıklara uygun şekilde hareket etmelerini ve siparişleri sınırı aştığında gerekli kısıtlamalarda bulunabileceğimizi belirtiyoruz. Tekrar hatırlatmak gerekirse, bu sınırlandırmalar yalnızca teslimat ekibimizin sağlığı söz konusu olduğunda uygulanmaktadır. Anlayışınız ve katkınız için teşekkür ederiz.


Sıkça Sorulan Sorular

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.