Siparişlerim için ödemeyi nasıl yapabilirim?

Tazemasa, Visa, MasterCard ve American Express logolu kredi kartlarını kabul eder. Aynı zamanda siparişleriniz için, doğrudan havale ve Kredi Kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. 


Kredi kartı ile ödeme nasıl gerçekleşiyor?
Kredi kartıyla ödeme yapmayı seçerseniz, tutarınız kredi kartınıza yansıtılacak ve toplam sipariş tutarınızın doğrulanması için adresinize e-posta gönderilecek ve tahsil edilecektir. Siparişinize, eksiksiz ve listelenmiş bir listede dâhil edilecektir. 

  

Kredi/bankamatik kartınız, siparişinizi girdiğinizde ödeme tahsil edilecektir. Ürünlerimiz ağırlıklarına göre fiyatlandırıldıkları için, siparişiniz hazırlanıp tartılana dek gerçek fiyat bilinemediği için, siparişiniz için hesaplanan maliyetin %115'i kadar kredi kartı yetkisi talep etme hakkını saklı tutmaktadır, siparişinizi hazırlama ve tartma sonrası hesaplanan ücreti kesinleşmekte ve tahsil edilmektedir.


Kredi kartı bilgilerinizi korumak adına her türlü önlemi alıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik Politikalarımız için buraya tıklayınız. 

Minimum sipariş tutarı ne kadardır?
Teslimat ücreti hariç tutulmak üzere en az sipariş tutarı 45 TL'dir.

Tazemasa şahsi çek veya nakit kabul ediyor mu?
Hayır,Havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak çek, banka çeki veya nakit kabul edilmemektedir. 

Hafta içerisinde daha sonra teslim almak üzere verdiğim siparişi iptal etmem gerekiyor. Bunun için ücretlendirilir miyim?
Hayır. Teslim gününüzden bir önceki gün siparişinizi iptal edebilirsiniz. servis@tazema.com adresine iptal ile ilgili e-postayı yollamanızı rica ederiz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.