Siparişlerim için ödemeyi nasıl yapabilirim?

Tazemasa, Visa, MasterCard ve American Express logolu kredi kartlarını kabul eder. Aynı zamanda siparişleriniz için, doğrudan havale ve Kapıda Kredi Kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. 


Kredi kartı ile ödeme nasıl gerçekleşiyor?
Kredi kartıyla ödeme yapmayı seçerseniz, tutarınız kredi kartınıza yansıtılacak ve toplam sipariş tutarınızın doğrulanması için adresinize e-posta gönderilecek ve tahsil edilecektir. Siparişinize, eksiksiz ve listelenmiş bir listede dâhil edilecektir. 

Kapıda Kredi kartıyla ödeme yapmayı seçerseniz, öncelikle toplam sipariş tutarınızın doğrulanması için adresinize e-posta gönderilecektir sonra siparişiniz eksiksiz ve listelenmiş şekilde adresinize sevk edilecek ve tutarınız teslimat sırasında kredi kartınızdan tahsil edilecektir. 

  

Kredi/bankamatik kartınız, siparişinizi girdiğinizde veya kapıda ödemede tahsil edilecektir. Ürünlerimiz ağırlıklarına göre fiyatlandırıldıkları için, siparişiniz hazırlanıp tartılana dek gerçek fiyat bilinemediği için, hesaplanan maliyetin %115'i kadar kredi kartı yetkisi talep etme hakkını saklı tutmaktadır, siparişinizi hazırlama ve tartma sonrası hesaplanan ücreti kesinleşmekte ve almaktayız


Kredi kartı bilgilerinizi korumak adına her türlü önlemi alıyoruz. Gizlilik ve Güvenlik Politikalarımız için buraya tıklayınız. 

Minimum sipariş tutarı ne kadardır?
Teslimat ücreti hariç tutulmak üzere en az sipariş tutarı 45 TL'dir.

Tazemasa şahsi çek veya nakit kabul ediyor mu?
Hayır,Havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak çek, banka çeki veya nakit kabul edilmemektedir. 

Hafta içerisinde daha sonra teslim almak üzere verdiğim siparişi iptal etmem gerekiyor. Bunun için ücretlendirilir miyim?
Hayır. Teslim gününüzden bir önceki gün siparişinizi iptal edebilirsiniz. servis@tazema.com adresine iptal ile ilgili e-postayı yollamanızı rica ederiz.

 

Diğer Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik
Nasıl Alışveriş Yapabilirim?
Hesap Bilgileri
Arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim ?
Parapuan Nedir?
Nasıl Parapuan Kazanırım?
Parapuan'ları nereden kontrol edebilirim?
Parapuan'ları nasıl kullanabilirim?
Parapuan'larım ne kadar süre için geçerlidir?
Siparişimdeki Sorunlar
Sipariş Değişikliği
Bugün İçin Planlanan Siparişler
Dağıtım Bölgeleri, Zamanları ve Diğer Sorular
Teslimata Yönelik Sorular
Ödeme ve Faturalandırma
Diğer Merak Ettikleriniz
Ürün Talepleri
Güvenlik ve Gizlilik
İş Olanakları ve Kurumsal Bilgiler
İnternet Sitesi Hatası / Teknik Hatalar
Faaliyetlerimiz Nelerdir?

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.