Dağıtım ve Teslimat

Dağıtım bölgeleri:

Tazemasa sadece İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapmaktadır. 

İstanbul içerisinde sevkiyatımız olanmayan ilçeler ; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece.

İstanbul dışı sevkiyatlar için seçilen  kargo şirketi (Mng Kargo )kullanılmaktadır. Kargo ile teslim seçeneği sınırlı ürün grubu için geçerlidir. 

Tazemasa teslimatı zaman aralığı:
İstanbul içi siparişlerde sabah 09:00 itibariyle her gün sipariş dağıtımına başlıyoruz ve akşam 22:30'ye kadar tamamlıyoruz.

Kargo ile teslimat istenilen siparişlerde, kargo firmasının çalışma saatleri dahilinde dağıtım yapılmaktadır. (09:00-18:00)


Siparişinizi verdiğinizde ve teslimat süresini seçtiğinizde, farklı bir zaman seçmediğiniz sürece bir sonraki gün teslimatınız gerçekleşmektedir. 

İstanbul dışı siparişlerde bir sonraki gün siparişiniz kargoya verilmektedir. 

Teslimat Ücretleri

Teslim ZamanıTeslim Saat AralığıMinimum SiparişTeslimat Ücreti 
Tüm Gün Teslimatı09:00 - 18:3045 TL 6,90 TL
Sabah Teslimatı09:00 - 13:3045 TL8,90 TL
Öğle Teslimatı13:30 - 18:3045 TL8,90 TL
Akşam Teslimatı19:30 - 22:3045 TL8,90 TL

 

Kargo ile teslim seçeneği için teslimat ücreti İstanbul içi ve İstanbul dışı için 19.90 TL'dir. Kargo ile yapılan siparişlerde gün içi teslimat yapılacaktır, özel saat seçeneği sunulmaz.

  • Sadece Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.
 
Tüm müşterilerimiz için teslimat sürelerini geciktirmemek adına şoförlerin teslimatı yapılan ürünleri denetleyemeyeceğini unutmayınız. Siparişinizde herhangi bir yanlışlık yapılmış ise, lütfen servis@tazemasa.com e-posta adresi aracılığıyla Tazemasa Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
 
Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda, seçmiş olduğunuz teslimat sürelerini ertelemek veya askıya almak durumunda kalabiliriz. Bir erteleme yapılırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.