Dağıtım ve Teslimat

Dağıtım bölgeleri:

Tazemasa sadece İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapmaktadır. 

İstanbul içerisinde sevkiyatımız olmayan ilçeler; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Kilyos ve çevresindeki köyler, Şile (Köyler Bölgesi),

Beykoz Karadeniz yakası köyleri;

  • - Öğümce, Riva, Zerzevatçı, Akbaba, Elmalı, Örnekköy,

Çekmeköy;

  • - Ömerli, Reşadiye, Cumhuriyet,

Silivri, Çatalca, Büyükçekmece.

 

Tazemasa teslimatı zaman aralığı:

İstanbul içi siparişlerde sabah 09:00 itibariyle her gün sipariş dağıtımına başlıyoruz ve akşam 22:30'ye kadar tamamlıyoruz.

Kargo ile teslimat istenilen siparişlerde, kargo firmasının çalışma saatleri dahilinde dağıtım yapılmaktadır. (09:00-18:00)

Siparişinizi verdiğinizde ve teslimat süresini seçtiğinizde, farklı bir zaman seçmediğiniz sürece bir sonraki gün teslimatınız gerçekleşmektedir. 

 

İstanbul dışına kargo hizmeti verilmemektedir. 

 

Teslimat Ücretleri

 

Teslim Zamanı Teslim Saat Aralığı    Minimum Sipariş     Teslimat Ücreti   
Tüm Gün Teslimatı    09:00 - 18:30 250 TL  49,90 TL
 
Dağıtım bölgeleri:
 

Tüm müşterilerimiz için teslimat sürelerini geciktirmemek adına şoförlerin teslimatı yapılan ürünleri denetleyemeyeceğini unutmayınız. Siparişinizde herhangi bir yanlışlık yapılmış ise, lütfen [email protected] e-posta adresi aracılığıyla Tazemasa Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.

 

Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda, seçmiş olduğunuz teslimat sürelerini ertelemek veya askıya almak durumunda kalabiliriz. Bir erteleme yapılırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR