Dağıtım ve Teslimat

Dağıtım bölgeleri:

Tazemasa sadece İstanbul içinde kendi araçları ile dağıtım yapmaktadır. 

İstanbul içerisinde sevkiyatımız olanmayan ilçeler ; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Kilyos ve çevresindeki köyler, Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece.

İstanbul dışı sevkiyatlar için seçilen  kargo şirketi (Mng Kargo )kullanılmaktadır. Kargo ile teslim seçeneği sınırlı ürün grubu için geçerlidir ve yılın belirli dönemlerinde kargo hizmeti verilmektedir. 

Tazemasa teslimatı zaman aralığı:
İstanbul içi siparişlerde sabah 09:00 itibariyle her gün sipariş dağıtımına başlıyoruz ve akşam 22:30'ye kadar tamamlıyoruz.

Kargo ile teslimat istenilen siparişlerde, kargo firmasının çalışma saatleri dahilinde dağıtım yapılmaktadır. (09:00-18:00)


Siparişinizi verdiğinizde ve teslimat süresini seçtiğinizde, farklı bir zaman seçmediğiniz sürece bir sonraki gün teslimatınız gerçekleşmektedir. 

İstanbul dışı siparişlerde 01.03.2020 tarihine kadar ara verilmiştir. Servisimiz açılınca duyurusu yapılacaktır. 

 

Teslimat Ücretleri

Teslim ZamanıTeslim Saat AralığıMinimum SiparişTeslimat Ücreti 
Tüm Gün Teslimatı09:00 - 18:3045 TL 9,90 TL
Sabah Teslimatı09:00 - 13:3045 TL9,90 TL
Öğle Teslimatı13:30 - 18:3045 TL9,90 TL
Akşam Teslimatı19:30 - 22:3045 TL9,90 TL

 

Sadece Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.

 
Tüm müşterilerimiz için teslimat sürelerini geciktirmemek adına şoförlerin teslimatı yapılan ürünleri denetleyemeyeceğini unutmayınız. Siparişinizde herhangi bir yanlışlık yapılmış ise, lütfen servis@tazemasa.com e-posta adresi aracılığıyla Tazemasa Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.
 
Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda, seçmiş olduğunuz teslimat sürelerini ertelemek veya askıya almak durumunda kalabiliriz. Bir erteleme yapılırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.