TAZEMASA GARANTİSİ
DAİMA, HER ÜRÜNDE %100 MEMNUNİYET
Taze gıda ve ambalajlı ürünlerimizde yüksek kalite sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her ürün için daimi memnuniyetinizi garanti etmemizin altında yatan neden de işte budur. Sipariş ettiğiniz herhangi bir üründen memnun kalmazsanız, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçiniz ki istekleriniz doğrultusunda gerekli düzeltmeleri yapabilelim. Bize, [email protected] adresinden e-posta gönderebilir veya 0216-461 0016 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Meyve, sebze ve çabuk bozulan ürünlerin iadesini teslimat tarihinden itibaren veya ürün üzerinde yazılı olan son kullanma tarihine kadar  -hangisi daha önce gerçekleşir ise- yedi gün içinde yapabilirsiniz. Tazemasa, bu ürünleri değiştirecek veya kredi kartına iade/havale geri ödemesi yapacaktır. Tazemasa ürün değişimini gerçekleştirmeden veya alacak belgesi temin etmeden önce memnun kalmadığınız ürünün iadesini talep edebilir. 
Müşteri görüşlerimizi incelerseniz birçok komşunuzun Tazemasa'nın mutlu müşterileri olduğunu göreceksiniz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR