Tazemasa güvenli mi?
Elbette. Gizliliğinizi sürdürmek ve tarafımıza sağladığınız özel bilgilerin başka amaçlarla kullanılmasını önlemek için gerekli her önlemi almaktayız. Kişisel bilgilerinizi elde eder etmez koruma altına aldığımızı ancak internet veya diğer kamu bağlantıları üzerindeki veri aktarımı konusunda %100 güvenlik teminatının verilemeyeceğini unutmayınız. Güvenlik ve gizlilik politikalarımızın tamamını görmek için buraya tıklayınız.

Bilgilerimin gizliliği sürdürülecek mi?
Kredi kartı numaranız gibi gizli bir bilgiyi girmeniz istendiğinde, söz konusu bilgiyi başkalarının okuyamayacağı şekilde şifreliyor ve bilgilerinizi yalnızca siparişlerinizi işleme almak için kullanıyoruz. Böylelikle size, ileri düzeyde kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaşatıyor ve sizi, özel Tazemasa teklif ve indirimlerinden haberdar ediyoruz. Tarafınızca açıkça müsaade edilmedikçe kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla asla paylaşmıyoruz. 

Tazemasa tanımlama bilgilerini (çerezleri) kullanıyor mu?
Diğer birçok internet sitesi gibi, Tazemasa da size daha hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatmak için "tanımlama bilgilerini" kullanmaktadır. Tanımlama bilgileri, Tazemasa internet sitesinin sizi tanımasına imkan sağlayan ve bilgisayarınızın sabit sürücüsüne depolanan bilgilerdir ve hassas hesap bilgilerine erişim için kullanılamaz. Yine de sipariş vereceğiniz zaman kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Tarayıcınızı, tanımlama bilgilerine erişemeyecek şekilde ayarladıysanız, sitenin belirli özelliklerinden faydalanamayabilirsiniz. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.