Tazemasa güvenli mi?
 
Elbette. Gizliliğinizi sürdürmek ve tarafımıza sağladığınız özel bilgilerin başka amaçlarla kullanılmasını önlemek için gerekli her önlemi almaktayız. Kişisel bilgilerinizi elde eder etmez koruma altına aldığımızı ancak internet veya diğer kamu bağlantıları üzerindeki veri aktarımı konusunda %100 güvenlik teminatının verilemeyeceğini unutmayınız. Güvenlik ve gizlilik politikalarımızın tamamını görmek için buraya tıklayınız.
 
Bilgilerimin gizliliği sürdürülecek mi?
 
Kredi kartı numaranız gibi gizli bir bilgiyi girmeniz istendiğinde, söz konusu bilgiyi başkalarının okuyamayacağı şekilde şifreliyor ve bilgilerinizi yalnızca siparişlerinizi işleme almak için kullanıyoruz. Böylelikle size, ileri düzeyde kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaşatıyor ve sizi, özel Tazemasa teklif ve indirimlerinden haberdar ediyoruz. Tarafınızca açıkça müsaade edilmedikçe kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla asla paylaşmıyoruz. 
 
Tazemasa tanımlama bilgilerini (çerezleri) kullanıyor mu?
 
Diğer birçok internet sitesi gibi, Tazemasa da size daha hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatmak için "tanımlama bilgilerini" kullanmaktadır. Tanımlama bilgileri, Tazemasa internet sitesinin sizi tanımasına imkan sağlayan ve bilgisayarınızın sabit sürücüsüne depolanan bilgilerdir ve hassas hesap bilgilerine erişim için kullanılamaz. Yine de sipariş vereceğiniz zaman kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Tarayıcınızı, tanımlama bilgilerine erişemeyecek şekilde ayarladıysanız, sitenin belirli özelliklerinden faydalanamayabilirsiniz. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik  
Nasıl Alışveriş Yapabilirim?  
Hesap Bilgileri  
Arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim ?  
Parapuan Nedir?  
Nasıl Parapuan Kazanırım? 
Parapuan'ları nereden kontrol edebilirim? 
Parapuan'ları nasıl kullanabilirim? 
Parapuan'larım ne kadar süre için geçerlidir? 
Siparişimdeki Sorunlar 
Sipariş Değişikliği 
Siparişimi değiştirme veya iptal etme şansım var mı? 
Bugün İçin Planlanan Siparişler 
Dağıtım Bölgeleri, Zamanları ve Diğer Sorular 
Teslimata Yönelik Sorular 
Bez Çanta/Poşet Kullanımı ve Ücretlendirmesi nedir? 
Ödeme ve Faturalandırma 
Yemek Kartları ile Ödeme 
Diğer Merak Ettikleriniz 
Ürün Talepleri 
Güvenlik ve Gizlilik 
İş Olanakları ve Kurumsal Bilgiler 
İnternet Sitesi Hatası / Teknik Hatalar 
Faaliyetlerimiz Nelerdir? 

 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.

  •  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR