Poşet/Çanta Kullanımı ve Ücretlendirmesi nedir ?

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 1 Ocak 2019 tarihinde kanunda yapılan düzenleme ile alışveriş poşetlerinin tüketiciye ücret karşılığı verilmesi zorunlu hale getirilmiştir.

 

Aldığım Poşet/Çantaları ücretini iade alabiliyor muyum ?

 

Size kaliteli bir hizmet sunabilmek için poşetleri tek kullanımlık olarak size bırakıyoruz. Ve ücret karşılığı iade alamıyoruz. Bakanlığın aldığı karar kapsamında ücretsiz teminine imkan verecek her hangi bir promosyon veya kampanya gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

 

Aldığım Poşet/Çantaları iade verebiliyor muyum ?

 

Çevreye korumak için ,bize kullanılabilir 10 adet poşet/çanta geri verdiğiniz takdirde, size sürpriz bir hediye sunuyoruz. Bu hediyeyi alabilmeniz için , sipariş notuna “Çevreyi koruyorum Çanta hediyemi bekliyorum” notunu yazmanızı rica ediyoruz.

 

Siparişim esnasında poşet/çanta ücreti nedir ?

Ücretlendirme her bir çanta için 75 kuruştur. Poşet/Çanta adedi siparişinizin hacmine ve sepet içeriğinize göre değişiklik göstermektedir. Alınan ürünlerin hacmi ve taşıma kapasitesine göre farklılık göstermektedir ve otomatik olarak hesaplanmaktadır.
Büyük ölçüde teknolojik bir iş yapsak da insan kaynaklı hatalarımız oluşabilmektedir. Eğer ücretlendirilen poşet/çanta sayısı ile size gelen poşet/çanta arasında bir fark oluşur ise ; müşteri hizmetlerimiz ile 0216 4610016 veya servis@tazemasa.com email adresinden iletişimi geçmenizi rica ederiz. Ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır ve gerekeni yapacaktır.
Siparişinizi hijyenik, güvenli ve kalite standartlarımıza uygun taşıma için en az poşet kullanımı için azami gayret sarf edeceğiz.
 

Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.