Roll On (50 ml) Clooe
Roll On (50 ml) Clooe

Roll On (50 ml) Clooe

Marka : Clooe
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : 229,00 TL
İndirimli : 148,85 TL
Clooe Doğal Roll On Ter Kokusu Önleyici, cildinizin doğal olarak nefes almasını sağlayan ve ter kokusunu etkili bir şekilde engelleyen özel bir formüle sahiptir. İçeriğindeki çay ağacı yağı, cilde ferahlık ve tazelik verirken, Hidrojenize Hint Yağı PEG-40 ise cilt florasıyla uyumlu bakım sunar. Kadın, erkek ve çocukların kullanımına uygun olan bu ürün, günlük kullanım için idealdir ve cilt üzerinde herhangi bir yapışkanlık hissi, leke veya beyaz kalıntı bırakmaz. Doğal ve etkili koruma sağlayarak, gün boyu tazelik ve konfor sunar.

Clooe Doğal Roll On, cildin doğal nefes almasını destekler, ter kokusunu etkili bir şekilde engeller. Çay ağacı yağının antiseptik özellikleri, cilde ferahlık ve tazelik verir. Hidrojenize Hint Yağı PEG-40 sayesinde cilt florasıyla uyumlu bir bakım sağlar ve cildi nemlendirir. Yapışkanlık, leke veya beyaz kalıntı bırakmadan uzun süreli koruma sunar.

İçeriği ; Su, Melaleuca Ericifolia (çay ağacı) yaprak yağı ve Hidrojenize Hint Yağı PEG-40 içerir; bu içerikler cildi nazikçe temizler ve ferahlatır.
 

İÇERMEYEN BİLEŞENLER

Clooe Roll On, alüminyum tuzları, triklosan, paraben, gluten ve petrol türevi maddeler gibi zararlı bileşenleri içermez, böylece cilde zarar vermeden doğal bir koruma sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR