Organik Yüz Temizleme Köpüğü (150 ml) Clooe
Organik Yüz Temizleme Köpüğü (150 ml) Clooe

Organik Yüz Temizleme Köpüğü (150 ml) Clooe

Marka : Clooe
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : 299,00 TL
İndirimli : 194,35 TL
Organik

Clooe Organik Yüz Temizleme Köpüğü, günlük cilt bakım rutininizin temel bir parçası olarak cildinizi yağ, kir, hava kirliliği ve makyaj artıklarından nazikçe arındırır. %100 saf uçucu yağlar ve değerli bitkisel özlerle formüle edilen bu köpük, cildinizi kurutmadan temizler ve ferahlatır. Aloe Vera'nın nemlendirici, at kestanesinin canlandırıcı ve meyan kökünün yatıştırıcı etkileriyle, cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar. Dermatolojik olarak test edilen bu ürün, tüm cilt tipleri için uygundur ve doğal bir temizlik deneyimi sunar.

FAYDALARI

Clooe Organik Yüz Temizleme Köpüğü, cilt üzerinde birçok olumlu etkiye sahiptir. Derinlemesine temizlik sağlarken cildi nemlendirir, besler ve canlandırır. Cilt florasıyla uyumlu formülü, cildin doğal dengesini korurken, at kestanesi ve meyan kökü özleriyle cildin daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Cildin doğal ışıltısını ortaya çıkaran bu köpük, her kullanımda cilde ipeksi bir yumuşaklık ve ferahlık hissi verir.

İÇİNDEKİLER

Su, at kestanesi, gül suyu, zeytin yağı, argan yağı, gliserin, astragalus kökü ekstresi, huş yaprağı ekstresi, eğrelti çiçeği ekstresi, kekik yaprağı suyu, mersin yaprağı suyu gibi doğal ve besleyici bileşenler içerir.

İÇERMEYEN BİLEŞENLER

Clooe Organik Yüz Temizleme Köpüğü, paraben, silikon, gluten, SLS, SLES, renklendiriciler, likit parafin ve petrol türevi maddeler gibi cilde zarar verebilecek maddeleri içermez.

NASIL KULLANILIR

Islak yüze bir miktar köpük uygulayın ve nazikçe masaj yaparak köpürtün. Ilık suyla durulayın. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanım için idealdir.

UYARILAR

Harici kullanım içindir. Göz çevresiyle temasından kaçının. Herhangi bir cilt reaksiyonu gözlemlenirse kullanımı durdurun ve doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Doğrudan güneş ışığından koruyun.

Tür
Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR