Organik Taze Sarımsak (demet) **
Organik Taze Sarımsak (demet) **

Organik Taze Sarımsak (demet) Burhanlar - Bursa

Marka : tazemasa
Ürün sertifikaları için tıklayınız
Görünüşüyle taze soğanı anımsatan organik taze sarımsak, mevsiminde kuru sarımsak yerine keyifle tüketilebilir. Sarımsak sayısız faydasıyla günlük beslenmemizde mutlaka yer vermemiz gereken bir sebzedir. Çorbası ve yemeği yapılabilir.Ağır kokusu nedeniyle sarımsaklamasak da mı saklasak diye düşünebilirsiniz ama sarımsak içerisindeki amino asitler doğal antibiyotik ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Kolesterolü ve kandaki şekeri düşürür, solunum sistemini rahatlatır, ödem sökücüdür ve yaşlanmayı geciktirici etkileri vardır. Etli yemeklerden çorbalara, her türlü yemeğe yoğun aromasıyla lezzet katar.

Organik Meyve ve Sebzeler de ilk kriterimiz yasal organik sertifikası olması, yasal sertifika kuruluşu tarafından denetlenmiş ve ilaçsız yetiştirilmiş olmasıdır.

Organik ürünün niteliğine ve yetiştirilme biçimine göre dışında farklı , irili ufaklı leke ve izler bulunabilir.   Aynı şekilde sebze ve yeşilliklerde yapraklarda yanma ve leke izleri görebilirsiniz, bu tamamen organik ürünlerin yetiştirilme biçimi, doğaya karşı açık ve ilaç kullanılmamasından kaynaklanmaktadır.

Tür
Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR