Organik Karnabahar (1,5 kg) **
Organik Karnabahar (1,5 kg) **

Organik Karnabahar (1,5 kg) Pulur Organik - Yalova

Marka : tazemasa
Fiyat : 99,90 TL(KDV Dahil)
Ürün sertifikaları için tıklayınız
Ürünün cinsi , yetiştirilme süresi ve benzeri koşullarda dolayı öngörülenden fazla hacme ulaşabilmektedir. Bu nedenle site üzerinde verdiğimiz kg/gram tutabilmek için ½ bölünerek ürünler yollanabilecektir.
Karnabahar çok iyi bir C vitamini kaynağıdır. 100 gramında sadece 26 kalori olan Karnabahar, yüksek oranda lif içerir. A, E ve kompleks B vitaminleri, karbonhidrat, protein, kalsiyum, potasyum, fosfor, magnezyum ve demir de içerir. Beşamel sos ile harika bir uyumu olan Karnabahar, haşlanarak etli yemeklerde, çorbalarda da kullanılabilir.

Site üzerindeki 1,5 kilogramlık fiyatıdır. Tartılarak fiyatlandırılmaktadır

Organik Meyve ve Sebzeler de ilk kriterimiz yasal organik sertifikası olması, yasal sertifika kuruluşu tarafından denetlenmiş ve ilaçsız yetiştirilmiş olmasıdır.

Organik ürünün niteliğine ve yetiştirilme biçimine göre dışında farklı , irili ufaklı leke ve izler bulunabilir.   Aynı şekilde sebze ve yeşilliklerde yapraklarda yanma ve leke izleri görebilirsiniz, bu tamamen organik ürünlerin yetiştirilme biçimi, doğaya karşı açık ve ilaç kullanılmamasından kaynaklanmaktadır.

Tür
Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR