Organik Ispanak (500 gr) Salih Özkan Çiftliği-Bursa
Organik Ispanak (500 gr) Salih Özkan Çiftliği-Bursa

Organik Ispanak (500 gr) Kurtdoğmuş Çiftliği

Marka : tazemasa
Organik
Ürün sertifikaları için tıklayınız
Lezzetli koyu yeşil yapraklarında çok çeşitli vitamin ve minerallerin A, B1, B2, B3, B6, C, E vitaminleri, manganez, folat, magnezyum, kalsiyum, potasyum, triptofan, lif, bakır, protein, fosfor, çinko, selenyum ve omega-3 yağ asitleri içerir. Diğer yeşil sebzelere oranla çok daha fazla demir bulunur. Ispanak ile etli veya etsiz yemekler, salatalar, börekler ve kekler hazırlayabilirsiniz. Önceden pişirip saklayarak yoğurtlu ıspanak veya ıspanaklı yumurta gibi pratik yemeklerle düzenli olarak sofranızda bulundurabilirsiniz.

Organik Meyve ve Sebzeler de ilk kriterimiz yasal organik sertifikası olması, yasal sertifika kuruluşu tarafından denetlenmiş ve ilaçsız yetiştirilmiş olmasıdır.

*Tarladan doğal olarak çamurlu şekilde tedarik edildiği için arındırmak maksadı ile paketlenmeden önce sudan geçirilmektedir. Bu sebeple yaprakları tek tek olabilir, nemli olabilir

**Organik ürünün niteliğine ve yetiştirilme biçimine göre dışında farklı , irili ufaklı leke ve izler bulunabilir.   Aynı şekilde yapraklarda delik ve leke izleri görebilirsiniz, bu tamamen organik ürünlerin yetiştirilme biçimi, doğaya karşı açık ve ilaç kullanılmamasından kaynaklanmaktadır.

Tür
Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR