Organik El Temizleme Köpüğü (300 ml) Clooe
Organik El Temizleme Köpüğü (300 ml) Clooe

Organik El Temizleme Köpüğü (300 ml) Clooe

Marka : Clooe
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : 279,00 TL
İndirimli : 181,35 TL
Organik

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Clooe Organik El Temizleme Köpüğü, yetişkinler ve çocuklar dahil herkes için özel olarak geliştirilmiş, organik bitkilerden elde edilen içeriklerle cildinizi nazikçe temizler. At kestanesi, yaban mersini suyu, aloe vera ve meyan kökü özlerinin birleşimiyle, cildinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda besler ve nemlendirir. Yumuşak ve ipeksi bir dokunuşla cilt üzerinde ferahlatıcı bir his bırakır. %100 saf uçucu yağlarla formüle edilmiş bu köpük, günlük el temizliği için idealdir.

FAYDALARI

Clooe Organik El Temizleme Köpüğü, cildi yağ, kir ve bakterilerden arındırırken aynı zamanda besler ve nemlendirir. Yaban mersini ve aloe vera içeriği cildi canlandırırken, meyan kökü özü ile cildin sakinleşmesine yardımcı olur. Her kullanımda cildi kurutmadan temizler ve doğal ışıltısını ortaya çıkarır.

İÇİNDEKİLER

Su, at kestanesi, gül suyu, zeytin yağı, argan yağı, gliserin, astragalus kökü ekstresi, huş yaprağı ekstresi, eğrelti çiçeği ekstresi, kekik yaprağı suyu ve mersin yaprağı suyu gibi değerli organik içerikleri içermektedir.

İÇERMEYEN BİLEŞENLER

Paraben, silikon, gluten, SLS, SLES, renklendiriciler, likit parafin ve petrol türevi maddeler gibi cilde zarar verebilecek maddeler içermez.

NASIL KULLANILIR

Uygun miktarda köpüğü ıslak ellerinize uygulayın. Ellerinizi nazikçe birbirine sürtün, ardından suyla durulayın. Günlük kullanım için idealdir.

UYARILAR

Harici kullanım içindir. Göz çevresiyle temasından kaçının. Herhangi bir cilt reaksiyonu gözlemlenirse kullanımı durdurun ve doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Doğrudan güneş ışığından koruyun.

Tür
Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR