Organik California Yeşil Biber (500 gr)
Organik California Yeşil Biber (500 gr)

Organik California Yeşil Biber (500 gr)

Marka : tazemasa
organik
Ürün sertifikaları için tıklayınız

Lezzet açısından diğer biber türleriyle yarışan renkli dolmalık biberler, normal dolmalık biberlere kıyasla daha tatlı bir lezzete sahip olmasının dışında alıştığınız biber lezzetinden çok da uzak değildir.

Renkli dolma biberler ile leziz dolmalar hazırlayabilir ve keyifli sofralar hazırlayabilirsiniz. Normal biber dolmasında kullandığınız harcı bu biberlerin içinde de kullanabilirsiniz. Biberleri julyen olarak doğrayıp başka malzemelerle birlikte sebze sote veya tavuk sote gibi tariflerde de kullanabilirsiniz. Renkli biberler, besin değerleri açısından, özellikle C vitamini ve potasyum yönünden zengindir.

Organik Meyve ve Sebzeler de ilk kriterimiz yasal organik sertifikası olması, yasal sertifika kuruluşu tarafından denetlenmiş ve ilaçsız yetiştirilmiş olmasıdır.Organik ürünün niteliğine ve yetiştirilme biçimine göre dışında farklı , irili ufaklı leke ve izler bulunabilir.   Aynı şekilde sebze ve yeşilliklerde yapraklarda yanma ve leke izleri görebilirsiniz, bu tamamen organik ürünlerin yetiştirilme biçimi, doğaya karşı açık ve ilaç kullanılmamasından kaynaklanmaktadır.

Tür
Organik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR