Jöle Kıvamında İlikli Dana Kemik Suyu (480 ml, 6'lı paket) Veg&Bones
Jöle Kıvamında İlikli Dana Kemik Suyu (480 ml, 6'lı paket) Veg&Bones

Jöle Kıvamında İlikli Dana Kemik Suyu (320 ml, 6'lı paket) Veg&Bones

Marka : Veg&Bones
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : 671,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 577,53 TL(KDV Dahil)

Geleneksel ilikli Kemik Suyu lezzetini daha yoğun tat ve kıvam ile jöle formunda mutfağınıza getiriyoruz. Rengine, kokusuna ve kıvamına bayılacağınız Veg&Bones Jöle Kıvamında İlikli Dana Kemik Suyu ile yemeklerinizin hem lezzetini hem de besin değerini pratik bir şekilde artırabileceksiniz.

En taze sebzelerle birlikte pişirerek, özel reçetemiz ile hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeden hazırladığımız Jöle Kıvamında İlikli Kemik Suyu’nu tüm yemeklerinize ilave edebilir, dilerseniz limon ve çeşitli baharatlar ekleyerek ısıtıp, doğrudan içebilirsiniz.

Veg&Bones markamız ile kolajenin en doğal hali mutfağınızda, elinizin altında!

Şimdiden afiyet olsun!

İçindekiler:

İlikli Kemik Suyu, Su, Dana Kaval Kemiği, Dana Paça Kemiği, Soğan, Havuç, Kereviz, Sirke, Sarımsak, Defne Yaprağı, Kök Zencefil, Karanfil.

Saklama Koşulları:

Ürün oda sıcaklığında sıvı formdadır. Ürün içeriğindeki yoğun kolajenden dolayı buzdolabında +4˚C’de jöle kıvamına geçer. Kavanoz açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız ve 48 saat içinde tüketiniz. Kalan ürünü, uygun kaplarda derin dondurucuda saklayabilirsiniz.

Ürün Bilgileri:

Doğal ve katkısız olarak üretilmiştir. El değmeden sterilize edildiğinden tazeliğini tavsiye edilen tüketim tarihine kadar muhafaza eder. Güneş ışığı görmeyen bir yerde saklayabilirsiniz.

Sterilizasyon Yöntemiyle Doğal Koruma ve Uzun Raf Ömrü:

Ürün hijyenik koşullarda el değmeden sterilize edilerek ambalajlanır. Ürün içindeki tüm hava boşaltıldığı için ürün içinde hiçbir bakteri ve mikroorganizma üreyememektedir. Bu sayede soğutucuya gerek kalmadan güvenle 18 ay boyunca muhafaza edilebilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR