Aynı Gün Hızlı Teslimat Nedir?

Gün içinde saat 16:00’ya kadar verdiğiniz siparişinizi 2 saat içinde teslim ettiğimiz SUPER HIZLI sizi her zaman TAZELEYEN bireye özel servisimizdir.

 

Aynı Gün Hızlı teslimatı hangi saatler arasında verebilirim?

Siparişinizi Gece yarısı 00:00’dan öğleden sonra 16:00’ya kadar verebilirsiniz. 00:00-10:00 arasında verilen siparişlerin en erken teslim saati 10:00 ve sonrasında olacaktır. Cumartesi günleri son sipariş alma saati 14:00’dür.

 

Aynı Gün Hızlı Teslimat ile tüm ürünlerin siparişini verebiliyor muyum?

Hazırlanması uzun süren et ürünleri ( Saray Çiftliğinin tüm ürünleri) , 240 Derece ekmekleri ve Taze makarnaları vb. ürünleri maalesef aynı gün teslim edemiyoruz. Bu ürünleri sepetinize eklerseniz, sizi arayarak mutlaka bilgilendiriyoruz. Varsa alternatif ürünlerinizi sepetinize ekliyoruz.

 

Aynı Gün Hızlı Teslimat ile neden kapıda ödeme yapamıyorum?

Teslimatı çok hızlı gerçekleştiği için kapıda ödeme almak için vakit kaybetmiyoruz ve sadece online ödeme alabiliyoruz. Kapıda Kredi kartı ödemesi veya Nakit ödeme alamıyoruz. 


Aynı Gün Hızlı Teslimat ile istediğim miktarda sipariş verebilir miyim?

Aynı Gün Hızlı Teslimatı, günlük ihtiyacınızı gidermek için sizden gelen talepler doğrultusunda oluşturduk. Siparişi araçlarımızla veya kuryelerimiz ile size iletiyoruz. Bu nedenle, 2 adet tazemasa çantası, 15 kg veya 50x50x60 cm ölçülerini aşmayan siparişlerinizi size iletebiliyoruz. Bu ölçünün üzerindeki siparişlerinizi ertesi teslimat ile size teslim ediyoruz. 


Aynı Gün Hızlı Teslimat ücreti ve süresi ne kadardır? 

Siparişinizin AYNI GÜN HIZLI TESLİMAT’a uygun olması durumunda 2 saat içinde yapılmaktadır, Bakırköy, Pendik vb uzak bölgeler veya trafik durumuna göre bu süre maksimum 3 saat olabilmektedir. 3 saati geçen sürede teslimat ücreti alınmayacaktır. 

Teslimat ücreti 14,9 TL’dir. 


Aynı Gün Hızlı Teslimatı yolda veya verdikten sonra iptal edebilir miyim? 

Aynı gün teslimat 2 saat içinde hazırlanıp ulaştırıldığı için iptal edilemez ve ücret iadesi yapılamaz. Eğer ürünler yolda iken adres değişikliği istenir ise sevkiyat koşulları elverir ise 14,9 TL ücret karşılığı yapılmasına çalışılabilir. Yapılamadığı durumda ilk adrese siparişiniz teslim edilir. 


Sıkça Sorulan Sorular


 

Sık Sorulan Sorular sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.